Firma ANETE každoročně pořádá školení

 

 

 

 

pro uživatele systémů KREDIT. Školení jsou zaměřena na novinky a jejich využití, ale i na některé funkčnosti implementované dříve, které by mohly být pro uživatele přínosem. Nedílnou součástí školení je řízená diskuse, kdy si mohou uživatelé vyměňovat zkušenosti s užíváním systémů a individuální konzultace s produktovými manažery společnosti ANETE.

V souvislosti s provozem portálu FirstBuySale® nabízí společnost ANETE bezplatná školení dodavatelů na používání tohoto portálu, a to v sídle společnosti.

 

 

Školení zákazníků - ANETE 2018

 

 

Brno – 9. 10. 2018 Hotel AVANTI
Praha – 11. 10. 2018 Top Hotel Praha & Congress Centre
9:00 – 15:00 hodin (v průběhu školení bude zajištěno občerstvení)

Vážení obchodní přátelé,

zveme Vás na tradiční školení zákazníků naší firmy, kteří používají systémy naší společnosti. Jednotlivé praktické semináře povedou manažeři produktů a přítomni budou i pracovníci servisní podpory a obchodu.

Na školení se budeme mimo jiné zabývat těmito tématy:
– novinky GDPR v systému KREDIT
– informace k novým verzím systému (KREDIT, Sklady a normování a další)
– nové HW zařízení
– legislativní změny
– portál FBS
– novinky v technické podpoře (HelpDesk)
– a další

V případě, že v našem seznamu nenaleznete téma, které vás zajímá nebo kterému se chcete věnovat konkrétněji, prosím zašlete nám Váš návrh nebo dotaz na adresu obchod@anete.cz, tak abychom se na něj byli schopni připravit a naše odpověď byla pro vás co nejvíce užitečná.

Přihlášku lze odeslat pomocí tohoto formuláře nebo e-mailem. V případě jakýchkoliv dotazů nás kontaktujte na marketing@anete.cz nebo na telefonním čísle 604 291 219.

Přihlášky prosím zasílejte do 30. 9. 2018.

Těšíme se na Vás.

Tým ANETE spol. s r.o.

 

 

 

 

Sdílej