InfoPro

je moderní, profesionální a účinný nástroj pro předávání informací prostřednictvím libovolných zobrazovačů.

S InfoPro máte k dispozici všechny nástroje pro cílené předání svého sdělení. Tvorba scénáře, obrázky, videa, skládání obrazů, načasování sekvencí … Výsledkem je profesionální informační kampaň určená pro pacienty v čekárnách, zdravotnický personál, zaměstnance, hosty i strávníky.

Přínosy, které oceníte

Propojení informačních systémů ​

Například propojení se systémem KREDIT vytváří prostor pro nadstandardní zobrazování názvů jídel včetně jazykových mutací, jejich obrázků a doplňkových informací (cena, počet zbývajících porcí, alergeny, nutriční a energetické hodnoty …). K základním režimům patří zobrazování týdenního jídelníčku, denního jídelníčku anebo zobrazení nad výdejním místem.

Profit z informací

Pronájem reklamní plochy. InfoPro podporuje i komerční využití informačních panelů pro další subjekty, které na nich mohou prezentovat výrobky a služby. Samozřejmě ve vymezeném prostoru obrazovky a v definovaném čase.

Komfortní prostor pro informace

Obrazovku lze rozdělit na libovolný počet sektorů (v extrému až na jednotlivé pixely), přičemž v každém sektoru lze zobrazovat jiný obsah, s jiným časováním apod. Paralelně tak klient dostává několik informací a vybírá si tu, která je pro něj prioritní.

Proporce informačních panelů

Nebaví vás již tisknout stále znovu a znovu jídelníčky? Chcete všem procházejícím potenciálním strávníkům říci: „Dnes jsme vám připravili vynikající telecí řízek – podívejte se jaký“. Budete-li chtít zobrazovat například jídelníček s podrobnými informacemi, který budou číst klienti zblízka volíte monitor s úhlopříčkou 21“, pro větší prostory a haly zase monitor s úhlopříčkou např.65“. InfoPro dává prostor využít libovolnou velikost obrazovky. Jedinou podmínkou je FULL HD rozlišení.
Systém plně podporuje jak horizontální tak vertikální polohu zobrazovacího zařízení.

Otevřené informační prostředí

InfoPro podporuje zobrazování široké škály formátů, jakou jsou obrázky, videa, jídelníček, PDF soubory, , stream z kamery, …

Promptní správa informací

Po přihlášení můžete vytvářet, editovat, kontrolovat, nastavovat jakýkoliv scénář, dle svého oprávnění.

Základní funkční vlastnosti

 

 • Definice uživatelů a přiřazení příslušných uživatelských rolí
 • Nastavení úrovně logování prováděných operací
 • Společná správa a údržba všech komponent (databáze obrázků a videí, nastavení,…)
 • Zobrazování v několika režimech, které lze libovolně kombinovat (režim denního jídelníčku, režim týdenního jídelníčku, režim zobrazení nad výdejním místem, režim uzavřeného výdejního místa)
 • Rozdělení plochy zobrazovače na jednotlivé segmenty až na úroveň pixelů (v každém segmentu se může najednou zobrazovat jiný obrázek, video, prezentace, …)
 • Definice souvisejících prezentací (obrázky, animované obrázky, videa, náhledy do výdejen)
 • Možnost nastavit individuální scénář (časově i obsahově) prezentací pro jednotlivé zobrazovače, anebo scénáře sdílet pro více zobrazovačů
 • Základní stavební prvky pro prezentace na jednotlivých zařízeních: komponenta, obrazovka, šablona, časové schéma.
 • Automatické zobrazování jídel dle nastavení jídel v jídelníčku (včetně alergenů a případné poznámky) – není nutné nastavovat a spravovat zvlášť
 • Automatické zobrazování fotografií jídel ve všech aplikacích a zařízeních – internet, chytré mobily, objednávkové terminály, velkoplošné zobrazovače (k jídlům jsou přiřazeny fotografie a jakmile se dané jídlo objeví na jídelníčku, zobrazí se fotografie automaticky)
 • Automatické zobrazování cizojazyčného překladu (názvy jídel v jiném jazyce (např. angličtina), včetně překladu alergenů a případné poznámky – – dané jídlo se podle nastavení automaticky objeví v daném jazyku (popř. vícejazyčně).
 • Automatické zobrazování cen ze stravovacího systému (opět nastavitelné, které ceny ze které kategorie zobrazovat, popřípadě i více cen)
 • Automatický začátek a konec zobrazování, např. snídaně, oběd, večeře – dle aktuálně vydávaného jídla (není potřeba přepínat ručně, ale podle režimu stravovacího systému dojde k automatickému začátku a konci zobrazování jídel).
 • Automatické zobrazování alergenů ať již číslem anebo přímo názvem (dle směrnice EU povinné)
 • Automatické zobrazování nutričních hodnot. Lze automaticky zobrazit i nutriční hodnoty podobně jako alergeny.
 • Nastavení příslušnosti konkrétního zobrazovače k provozovně a k výdejně
 • Možnost automatického ukončení nabídky jídla při spotřebování jeho nastaveného počtu (podle vařených počtů) – důležité u jídel, které se nedají „dovařovat“ (svíčková apod.).
 • Možnost rolování jídelníčku a rychlost rolování
 • Automatické zobrazení úplně nového jídla, které původně v jídelníčku nebylo (náhlý dovar a podobně – fotku, cizojazyčný název jídla apod.).
 • Všechny výše uvedené možnosti zobrazování je možno zobrazit kromě velkoplošných monitorů i na libovolných www stránkách (ve stejné struktuře)
Máte-li dotaz nebo se chcete dozvědět více, kontaktujte nás!


  Informace o ochraně osobních údajů