Přidejte se k nám!

Aktuálně nabízíme uplatnění na pozicích:

PROGRAMÁTOR

C#/Xamarin.Forms – vývoj multiplatformních mobilních aplikací

Popis pozice:

  • vývoj a údržba multiplatformních mobilních aplikací založených na Xamarin.Forms
  • mít na starosti vývoj aplikační i business logiky
  • psát čistý kód (SOLID), pracovat s moderními technologiemi

Požadavky:

  • zkušenosti s vývojem v Xamarin.Forms (Android, iOS)
  • dobrá znalost C#/.NET (.NET 4.8, .NET CORE 3.1)
  • znalost REST API, WCF
  • znalost dependency injections (Unity Container)
  • výhodou znalost aplikačních frameworku (Prism, MvvmCross apod.)
  • znalost ORM (NHibernate, Entity framework)
  • výhodou znalost T-SQL

Nabízíme:

  • práci v přátelském kolektivu
  • práci ve stabilní společnosti s 27letou tradicí
  • stravenky
  • nápoje na pracovišti
  • po zapracování home office (dle pravidel společnosti)

Odbornost: VŠ + minimálně 5 letá praxe

Mzda: dohodou (na základě praxe a odbornosti)

Životopisy můžete zaslat  na petra.farnikova@anete.cz.

Dotazy vám rádi zodpovíme na 604 291 219.

Máte-li dotaz, kontaktujte nás!

Informace o ochraně osobních údajů

Sdílej

Jsme stále s vámi