Produktový manažer

Hledáme kolegu na pozici:

Produktová manažerka

Náplň práce

  • Strategické plánování, návrh, tvorba a spuštění nového produktu
  • Monitoring a analýza trhu včetně vývojových trendů
  • Monitoring a analýza požadavků obchodního oddělení
  • Zajištění legislativních kroků, potřebných k uvedení produktu na český a slovenský trh
  • Tvorba dokumentace a produktových materiálů
  • Vedení malého týmu IT pracovníků
  • Spolupráce s obchodním oddělením firmy
  • Produktová školení zákazníků firmy
  • Vzdělávání obchodních reprezentantů firmy a dalších pracovníků společnosti

Požadavky

  • Vyšší odborné nebo Vysokoškolské vzdělání
  • Odborné znalosti v oblasti IT
  • Zkušenost s vedením menšího týmu
  • Min. 5 let praxe na obdobné pozici
  • Organizační, řídící a analytické schopnosti, rozhodnost, důslednost, samostatnost, zodpovědnost, komunikační schopnosti, týmovost, zvládání konfliktních situací
  • Pasivní znalost anglického jazyka
  • Zodpovědnost, samostatnost, pečlivost a příjemné vystupování
  • Perfektní znalost MS Office
  • Řidičský průkaz sk. B

Výhodou

  • Znalosti a zkušenosti z oblasti skladového hospodářství se zaměřením na potraviny
  • Znalosti a zkušenosti z oblasti výroby jídel, jejich skladování a distribuce
  • Znalosti a zkušenosti z oblasti dietního stravování

Nabízíme

  • Zázemí úspěšné stabilní české firmy s dlouholetou tradicí na trhu
  • Práce na HPP
  • Možnost seberealizace
  • Možnost vzdělání, profesního a osobního rozvoje
  • Mobilní telefon a PC
  • Příspěvek na obědy
  • Stabilní a dlouhodobou spolupráci v rostoucí společnosti

V případě vážného zájmu o tuto pozici zasílejte své životopisy v českém jazyce společně s motivačním dopisem, ve kterém vyhodnotíte požadavky společnosti vůči své osobě, zkušenostem a dovednostem; doložíte reference (budou případně osloveny až po prvním kole pohovoru a na základě dohody); a uvedete svoji představu a působení v naší společnosti.

Napište nám

Vaše celé jméno*
Pusťte soubory zde nebo
Akceptované typy souborů: pdf, doc, docx, rtf, Max. velikost souboru: 30 MB, Max. soubory: 5.
    Souhlas*
    This field is for validation purposes and should be left unchanged.

    Pro další informace je tu pro Vás

    Petra Fárníková

    vedoucí ekonomicko-personálního oddělení